به همت مرکز فن رثا و خطابه وابسته به موسسه خانه خورشیدکارگاه آموزشی بصیرت فاطمی برگزار شد | پایگاه مفتاح 313
: مسیر شما
برنامه‌ها و مراسم به همت مرکز فن رثا و خطابه وابسته به موسسه خانه خورشیدکارگاه آموزشی بصیرت فاطمی برگزار شد

کارگاه آموزشی بصیرت فاطمی برگزار شد

مرکز فن رثا و خطابه وابسته به موسسه خانه خورشید در آستانه ایام شهادت حضرت زهرا سلام اله علیها کارگاه یک روزه ویژه طلاب و مبلغان با عنوان بصیرت فاطمی برگزار کرد.

در این راستا مدیر موسسه آموزشی خانه خورشید جناب حجت الاسلام والمسلمین حاج مرتضی وافی در خصوص این کارگاه گفت:

در کارگاه بصیرت فاطمی مباحثی در خصوص تبلیغ و سوژه های خطابه، مروری بر اشعار و ادبیات فارسی و ادبیات عرب، محور های مربوط به مقتل وشرح مصائب زندگی وشخصیت حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیهم به همراه پاسخگویی به برخی از شبهات و سوالاتی که در ذهن مخاطبان به ویژه نسل جوان شکل گرفته است انجام شد.

حجت الاسلام مرتضی وافی در ادامه بیان کرد این کارگاه در جهت ارتقا سطح خطابه و مواعظ، ارتباط و انس بهتر با مردم، ارتقای سطح جلسات و منابر و افزایش دقت درمنابع در راستای ایجاد وحدت و رعایت حریم مباحث و مصادیق شبهه افکنانه که خدایی ناکرده صاحب این شخصیت حضرت زهرا سلام الله علیها که محور وحدت در میان امت اسلامی هستند را به یک مجموعه متفرق و جدای از هم تبدیل نکند، برخی از مباحث تاریخی حول محور زندگی و شخصیت حضرت زهرا سلام الله علیها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مدیر موسسه خانه خورشید خاطر نشان کرد در حاشیه این کارگاه که با عنوان بصیرت فاطمی ویژه طلاب و مبلغان تشکیل شد، نمایشگاه آثار و کتب مناسب این ایام و توزیع جزوات و لوح های فشرده فرهنگی نیز برگزار شد.

این کارگاه آموزشی در مدرسه علمیه فیضیه در روز پنج شبنه ۱۲ دی ماه از  ساعت ۰۹:۳۰تا ۱۲ برگزاری شد.

لازم به ذکر است مرکز فن ورثا و خطابه در سال ۴ کارگاه آموزشی در ایام محرم، ماه مبارک رمضان، ایام فاطمه وایام دهه ولایت برگزار می کند و برگزاری کلاسهای فن رثا برای ۴ مخاطب طلاب، کودکان و نوجوانان، بزرگسالان و بانوان از دیگر برنامه های این موسسه می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه مفتاح 313 | خبری | آموزشی | تحلیلی | پژوهشی